Dergilik

Ücretsiz E-Dergi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 94.2 MB
  • Version 3.6.1
  • Dil TR / EN
  • Firma TURKTELL BILISIM SERVISLERI A S
Dergilik, iOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinden ücretsiz olarak indirilme imkanı veren bir okuma uygulaması olarak tasarlandı.

Dergilik, iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletler üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen bir okuma uygulaması. Uygulamanın temelinde dijital dergi okumanın sağlanması yer alıyor. Kullanıcılar istedikleri dergiye ait istedikleri yazıyı uygulama sayesinde okuyabiliyor. Uygulama içerisinde 200 ?den fazla dergiyi barındırıyor. Bunun yanı sıra uygulamanın bir başka özelliğinde dergilerin hem güncel hem de eski çıkardığı sayıları kullanıcılar rahatlıkla elde edebiliyor. Böylece kullanıcıların internet üzerinde dergilerin eski sayılarını uzun uzadıya aratmalarına gerek kalmıyor. Bu sayede de kullanıcılar takip etmekten hoşlandıkları dergileri hem istedikleri an okuyabiliyor hem de dergilerini nereye giderlerse gitsinler kalabalık dosyalar taşımadan kolaylıkla yanlarında taşıyabiliyor.

 

Uygulama tüm operatörler üzerinden ücretsiz şekilde indirilebiliyor ve tek dokunuş ile istenilen derginin sayısı cihaza kolayca indirilebiliyor. İndirilen dergiler çevimiçi olmadan da okunabiliyor. Dergilik uygulamasında kullanıcılar site içerisinde arama yapabiliyor. Bunun yanında kullanıcıların beğendikleri sayfaları kesme seçeneği de veriliyor. Bu özellik ile kullanıcılar dergilerden kestikleri görüntü ve yazıları cihazlarından arkadaşlarına gönderebiliyor. Uygulama bazı özelliklere göre uygulama içi satın alımlar öneriyor.

 

Daha Fazla Göster
Dergilik indir